KuponperestV2
26 Ocak Pazar · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,54

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%73
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.06.22.50.70.10.0
114114.41.20.20.0
2129.63.81.00.20.0
36.95.62.20.60.10.0
43.02.41.00.30.10.0
51.00.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%84
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1541).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Athletic Club 1633.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Athletic Club 1633.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %20'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,80 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven64/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven54/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — CD Leganés · Kuponperest