26 Ocak Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
ACL%55Beraberlik%26CLE%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
- Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,74
Beklenen gol (dep.)
0,80
Toplam beklenen gol
2,55
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, CD Leganés 1541.
- Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1541).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Athletic Club 1633.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,74, CD Leganés 0,80).
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).