KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 13:00
Athletic Club
1-1Maç sonucu · İY 1-1
CD Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%71
2.5 üst
%43
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.76.52.50.70.10.0
114114.31.10.20.0
2129.43.60.90.20.0
36.95.32.00.50.10.0
42.92.20.90.20.00.0
51.00.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 88%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%56
Geçmiş frekans%52
Ensemble sonucu%55

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, CD Alavés 1620.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Athletic Club 1620.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, CD Alavés 1620.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Athletic Club 1620.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,69, CD Alavés 0,77).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %17'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven58/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven69/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — CD Alavés · Kuponperest