KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 21:00
Atalanta
0-0Maç sonucu
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,89

En olası skor

3-0

%10

Ev sahibi kazanır
%74
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%91
2.5 üst
%75
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
01.91.81.00.30.10.0
15.55.72.91.00.30.1
28.28.44.31.50.40.1
38.08.24.21.40.40.1
45.96.13.11.10.30.1
53.53.61.80.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%55
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Torino 1581.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1581).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Atalanta 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Torino 1581.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Atalanta 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,95, Torino 1,02).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Atalanta kalesini maçların %30'inde, Torino %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,95.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven57/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,95.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%56
Güven59/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,95.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven53/100Orta risk
  • Torino için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta — Torino · Kuponperest