KuponperestV2
10 Şubat Pazar · 15:00
Atalanta
2-1Maç sonucu · İY 0-1
SPAL 2013 Ferrara

Kuponperest analizi

ATA%74Beraberlik%16S20%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%63
Güven64/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 3,26.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,26

Beklenen gol (dep.)

0,78

Toplam beklenen gol

4,04

En olası skor

3-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%74
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Atalanta 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,26, SPAL 2013 Ferrara 0,78).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 3,26, SPAL 2013 Ferrara 0,78).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Atalanta — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest