KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:30
Atalanta
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

ATA%63Beraberlik%19SCA%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%72
Güven57/100Orta riskModel uyumu 68%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,63

Beklenen gol (dep.)

1,04

Toplam beklenen gol

3,67

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%63
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1622).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Atalanta 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,63, Sassuolo Calcio 1,04).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,63, Sassuolo Calcio 1,04).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven56/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Atalanta — Sassuolo Calcio · Kuponperest