KuponperestV2
27 Ocak Pazar · 15:00
Atalanta
3-3Maç sonucu · İY 1-3
Roma

Kuponperest analizi

ATA%47Beraberlik%20ROM%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%61
Güven69/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Atalanta için beklenen gol: 1,99.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,99

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

3,34

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Roma 1822.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1822).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, Atalanta 1620.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 1,99, Roma 1,35).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 1,99, Roma 1,35).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Atalanta — Roma · Kuponperest