KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 15:00
Atalanta
2-1Maç sonucu · İY 0-0
Genoa CFC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,52

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%74
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%88
2.5 üst
%69
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
02.92.51.10.30.10.0
17.56.93.00.90.20.0
2109.04.01.20.30.0
39.08.03.61.10.20.0
46.05.32.40.70.20.0
53.22.91.30.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 69%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Genoa CFC 1542.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1542).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Atalanta 1620.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Genoa CFC 1542.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Atalanta 1620.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,67, Genoa CFC 0,89).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Atalanta kalesini maçların %30'inde, Genoa CFC %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,89 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven59/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven54/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,89.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,89.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 0,89.
  • Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta — Genoa CFC · Kuponperest