KuponperestV2
17 Mart Pazar · 15:00
Atalanta
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Chievo Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,26

En olası skor

2-0

%15

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%40
1.5 üst
%84
2.5 üst
%63
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.02.20.60.10.00.0
1106.11.70.30.00.0
2148.02.30.40.10.0
3127.12.00.40.10.0
48.24.71.30.30.00.0
54.42.50.70.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 67%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Chievo Verona 1620.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Atalanta 1620.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Chievo Verona 1620.
  • Atalanta iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Atalanta 1620.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta 2,66, Chievo Verona 0,57).
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Atalanta son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • Atalanta kalesini maçların %30'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,57 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,66.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven55/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,66.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 2,66.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven70/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • Atalanta iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta — Chievo Verona · Kuponperest