KuponperestV2
12 Mayıs Pazartesi · 20:45
Atalanta BC
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Roma

Kuponperest analizi

ABC%32Beraberlik%22ROM%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%64
Güven52/100Orta riskModel uyumu 43%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,68

Beklenen gol (dep.)

1,94

Toplam beklenen gol

3,63

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1702, Roma 1839.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1839).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Atalanta BC 1702.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,68, Roma 1,94).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,68, Roma 1,94).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Atalanta BC — Roma · Kuponperest