KuponperestV2
30 Ekim Çarşamba · 22:45
Atalanta BC
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,03

En olası skor

3-0

%8

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%92
2.5 üst
%78
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.92.31.60.70.20.1
14.86.54.31.90.60.2
26.58.75.82.60.90.2
35.87.75.12.30.80.2
43.95.23.41.50.50.1
52.12.81.80.80.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%50
Monte Carlo%54
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1431).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Monza 1431.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Atalanta BC 1672.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,68, Monza 1,33).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Atalanta BC kalesini maçların %27'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven68/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven51/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%52
Güven59/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven60/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta BC — Monza · Kuponperest