KuponperestV2
20 Mayıs Cumartesi · 18:00
Atalanta BC
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Hellas Verona

Kuponperest analizi

ABC%58Beraberlik%24HVE%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Hellas Verona 1427.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,86

Beklenen gol (dep.)

1,08

Toplam beklenen gol

2,95

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Hellas Verona 1427.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1427).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Atalanta BC 1672.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,86, Hellas Verona 1,08).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,86, Hellas Verona 1,08).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Atalanta BC — Hellas Verona · Kuponperest