KuponperestV2
17 Mart Cuma · 20:45
Atalanta BC
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,22

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%85
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.04.42.61.00.30.1
18.19.55.42.10.60.1
28.69.85.62.20.60.1
36.06.93.91.50.40.1
43.23.62.10.80.20.1
51.31.50.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Empoli 1507.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1507).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Atalanta BC 1672.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Empoli 1507.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Atalanta BC 1672.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,10, Empoli 1,15).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Atalanta BC kalesini maçların %27'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven54/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven59/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta BC — Empoli · Kuponperest