KuponperestV2
24 Eylül Pazar · 15:00
Atalanta BC
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.64.43.01.30.40.1
17.09.46.12.60.90.2
27.39.66.22.70.90.2
35.06.64.31.90.60.2
42.63.42.21.00.30.1
51.11.40.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 71%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Cagliari Calcio 1563.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1672 — 1563).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Atalanta BC 1672.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Cagliari Calcio 1563.
  • Atalanta BC iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Atalanta BC 1672.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 2,06, Cagliari Calcio 1,31).
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Atalanta BC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Atalanta BC kalesini maçların %27'inde, Cagliari Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven54/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 2,06.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Atalanta BC iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atalanta BC — Cagliari Calcio · Kuponperest