13 Nisan Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
ABC%37Beraberlik%24BFC%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%60
Güven59/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Beklenen gol (ev)
1,42
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
2,97
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1702, Bologna FC 1909 1676.
- Atalanta BC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1676).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Atalanta BC 1702.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,42, Bologna FC 1909 1,55).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,48 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Atalanta BC 1,42, Bologna FC 1909 1,55).
- Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,48 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Atalanta BC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).