30 Mart Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
AVI%48Beraberlik%23WWA%29
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Aston Villa için beklenen gol: 1,63.
- İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,63
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
2,91
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1467).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Aston Villa 1691.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,63, Wolverhampton Wanderers 1,29).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,63, Wolverhampton Wanderers 1,29).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,41 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).