26 Ocak Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
AVI%37Beraberlik%23WHA%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%55
Güven61/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 1,85.
- Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,58
Beklenen gol (dep.)
1,85
Toplam beklenen gol
3,43
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, West Ham United 1577.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1577).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Aston Villa 1691.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,58, West Ham United 1,85).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,58, West Ham United 1,85).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).