KuponperestV2
24 Şubat Cumartesi · 15:00
Aston Villa
4-2Maç sonucu · İY 3-1
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%84
2.5 üst
%62
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.16.25.12.71.10.3
16.3108.34.41.80.6
25.38.46.73.61.40.5
32.84.53.61.90.80.2
41.21.81.50.80.30.1
50.40.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 85%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Nottingham Forest 1603.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1603).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Aston Villa 1691.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Nottingham Forest 1603.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Aston Villa 1691.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,62, Nottingham Forest 1,60).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Aston Villa kalesini maçların %17'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven59/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Aston Villa — Nottingham Forest · Kuponperest