KuponperestV2
6 Ekim Pazar · 16:00
Aston Villa
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Manchester United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,59

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%75
2.5 üst
%48
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
07.08.96.02.60.90.2
19.2128.13.61.20.3
26.48.45.52.40.80.2
32.93.82.51.10.40.1
41.01.30.80.40.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Manchester United 1673.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1673).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Aston Villa 1691.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Manchester United 1673.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Aston Villa 1691.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,36, Manchester United 1,32).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Aston Villa kalesini maçların %17'inde, Manchester United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Manchester United deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Aston Villa — Manchester United · Kuponperest