4 Ocak Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
AVL%64Beraberlik%21LEI%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Leicester City 1430.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,07
Beklenen gol (dep.)
0,87
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Leicester City 1430.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1430).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Aston Villa 1691.
- Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 2,07, Leicester City 0,87).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 2,07, Leicester City 0,87).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Leicester City son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,18 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).