KuponperestV2
25 Nisan Salı · 19:45
Aston Villa
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,09

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%40
1.5 üst
%63
2.5 üst
%35
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0119.64.21.20.30.0
115135.61.60.30.1
29.88.53.71.10.20.0
34.33.71.60.50.10.0
41.41.20.50.20.00.0
50.40.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 74%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Fulham 1616.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1616).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Aston Villa 1691.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Fulham 1616.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1616, Aston Villa 1691.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,32, Fulham 0,87).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,32 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,02 gol attı, 1,23 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Aston Villa kalesini maçların %17'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,87 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven66/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,87.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Aston Villa — Fulham · Kuponperest