23 Kasım Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
AVI%59Beraberlik%23CPA%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Crystal Palace 1557.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,03
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,97
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Crystal Palace 1557.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1557).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Aston Villa 1691.
- Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 2,03, Crystal Palace 0,94).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 2,03, Crystal Palace 0,94).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).