4 Aralık Çarşamba · 23:15
Kuponperest analizi
AVL%41Beraberlik%26BRE%33
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%78
Güven63/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Brentford için beklenen gol: 1,39.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,60
Beklenen gol (dep.)
1,39
Toplam beklenen gol
2,99
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Brentford 1690.
- Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1690).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Aston Villa 1691.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,60, Brentford 1,39).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,60, Brentford 1,39).
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).