KuponperestV2
22 Ekim Salı · 22:00
Aston Villa
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Bologna FC 1909

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 68 ms

Beklenen toplam gol

2,69

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%48
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.38.54.91.90.60.1
111127.22.80.80.2
27.79.05.22.00.60.1
33.74.42.51.00.30.1
41.41.60.90.40.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 77%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1657, Bologna FC 1909 1620.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1657 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1620, Aston Villa 1657.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1657, Bologna FC 1909 1620.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1620, Aston Villa 1657.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 1,46, Bologna FC 1909 1,17).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Aston Villa kalesini maçların %13'inde, Bologna FC 1909 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven62/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,21 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,21 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven60/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Aston Villa — Bologna FC 1909 · Kuponperest