KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 17:30
Aston Villa
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Arsenal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,38

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%68
2.5 üst
%43
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
09.6139.44.41.60.4
18.8138.94.21.50.4
24.26.04.22.00.70.2
31.31.91.30.60.20.1
40.30.40.30.10.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%73
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Arsenal 1881.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1691 — 1881).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Aston Villa 1691.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Arsenal 1881.
  • Aston Villa iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Aston Villa 1691.
  • Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Aston Villa 0,95, Arsenal 1,41).
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Aston Villa son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven60/100Orta risk
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven60/100Orta risk
  • Aston Villa kalesini maçların %17'inde, Arsenal %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven59/100Orta risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • Aston Villa için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Arsenal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven60/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven76/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Aston Villa iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Aston Villa — Arsenal · Kuponperest