28 Mayıs Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
ARS%81Beraberlik%14WWA%5
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%81
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1884, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,39
Beklenen gol (dep.)
0,41
Toplam beklenen gol
2,80
En olası skor
2-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1884, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1467).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Arsenal 1884.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,39, Wolverhampton Wanderers 0,41).
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,39, Wolverhampton Wanderers 0,41).
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 0,69 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Arsenal son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Yüksek risk
- Arsenal son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).