KuponperestV2
11 Kasım Pazar · 16:30
Arsenal
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Wolverhampton Wanderers

Kuponperest analizi

ARS%73Beraberlik%16WWA%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%73
Güven60/100Orta riskModel uyumu 60%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,24

Beklenen gol (dep.)

0,73

Toplam beklenen gol

2,97

En olası skor

2-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1862 — 1467).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Arsenal 1862.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,24, Wolverhampton Wanderers 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,24, Wolverhampton Wanderers 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Arsenal son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Arsenal — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest