KuponperestV2
2 Aralık Pazar · 14:05
Arsenal
4-2Maç sonucu · İY 1-2
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,50

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.24.91.60.30.10.0
1159.73.00.60.10.0
2149.02.80.60.10.0
39.15.71.80.40.10.0
44.32.70.80.20.00.0
51.61.00.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%89
Elo gücü%91
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Tottenham Hotspur 1533.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1862 — 1533).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Arsenal 1862.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Tottenham Hotspur 1533.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Arsenal 1862.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 1,89, Tottenham Hotspur 0,63).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Arsenal son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • Arsenal kalesini maçların %43'inde, Tottenham Hotspur %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,63 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,89.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven62/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,89.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 1,89.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven77/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arsenal — Tottenham Hotspur · Kuponperest