KuponperestV2
23 Kasım Cumartesi · 15:00
Arsenal
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,15

En olası skor

2-1

%12

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.74.32.20.70.20.0
19.59.54.61.50.40.1
2109.94.81.60.40.1
37.27.03.41.10.30.1
43.83.71.80.60.10.0
51.61.60.80.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 77%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%70
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Nottingham Forest 1603.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1881 — 1603).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Arsenal 1881.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Nottingham Forest 1603.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Arsenal 1881.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,11, Nottingham Forest 0,98).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven61/100Orta risk
  • Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven61/100Orta risk
  • Arsenal kalesini maçların %50'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven76/100Düşük risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven65/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven71/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven68/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven80/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arsenal — Nottingham Forest · Kuponperest