KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 16:00
Arsenal
2-3Maç sonucu · İY 0-1
Crystal Palace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 48 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

2-0

%17

Ev sahibi kazanır
%74
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%80
2.5 üst
%54
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.43.61.30.30.00.0
1128.32.80.60.10.0
2139.23.20.70.10.0
3106.92.40.50.10.0
45.63.91.30.30.10.0
52.51.70.60.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 85%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%67
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Crystal Palace 1600.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1862 — 1600).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Arsenal 1862.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Crystal Palace 1600.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,27 gol attı.
  • Simülasyonların %74'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Arsenal 1862.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,25, Crystal Palace 0,69).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 0,76 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Arsenal son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Arsenal kalesini maçların %43'inde, Crystal Palace %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,69 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven61/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,25.
  • İç sahada maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 0,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arsenal — Crystal Palace · Kuponperest