KuponperestV2
6 Mayıs Pazar · 16:30
Arsenal
5-0Maç sonucu · İY 2-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,34

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.42.30.90.20.00.0
18.86.52.30.60.10.0
2128.63.10.80.10.0
3117.72.80.70.10.0
47.25.21.90.50.10.0
53.92.81.00.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 79%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%76
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Burnley 1456.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1862 — 1456).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%7
Güven80/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Arsenal 1862.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%93
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Arsenal 1862, Burnley 1456.
  • Arsenal iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Arsenal 1862.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven76/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Arsenal 2,69, Burnley 0,73).
  • Arsenal son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 0,69 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Arsenal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Arsenal son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Arsenal kalesini maçların %47'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven76/100Düşük risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven63/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven65/100Orta risk
  • Arsenal için beklenen gol: 2,69.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,69 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,69 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven81/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 0,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Arsenal iç sahada maç başına 0,69 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arsenal — Burnley · Kuponperest