KuponperestV2
13 Eylül Cuma · 22:15
Arouca
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Sporting Clube de Portugal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 26 ms

Beklenen toplam gol

2,51

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%70
2.5 üst
%47
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
07.7117.63.61.30.4
18.8138.84.11.50.4
25.27.35.12.40.80.2
32.02.82.00.90.30.1
40.60.80.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 36%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%100
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Arouca iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1639).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Arouca 1598.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Arouca iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Arouca 1598.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Arouca kalesini maçların %60'inde, Sporting Clube de Portugal %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven49/100Orta risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven44/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven22/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arouca — Sporting Clube de Portugal · Kuponperest