13 Eylül Cuma · 22:15
Kuponperest analizi
FCA%34Beraberlik%25SPO%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%80
Güven44/100Orta riskModel uyumu 36%
Neden?
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,41.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,16
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
2,57
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Arouca iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1639).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Arouca 1598.
- Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,16, Sporting Clube de Portugal 1,41).
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).