KuponperestV2
5 Ekim Pazar · 17:30
Arouca
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Famalicão

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%70
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.7116.92.90.90.2
110138.23.41.10.3
26.17.74.82.00.60.2
32.43.01.90.80.30.1
40.70.90.60.20.10.0
50.20.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 70%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1591, Famalicão 1539.
  • Arouca iç sahada oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1539).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1539, Arouca 1591.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1591, Famalicão 1539.
  • Arouca iç sahada oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1539, Arouca 1591.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %56'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %56'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
  • Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
  • Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %56'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Arouca son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Famalicão son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Arouca kalesini maçların %56'inde, Famalicão %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven52/100Orta risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,18.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Famalicão deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven52/100Orta risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven46/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arouca — Famalicão · Kuponperest