5 Ekim Pazar · 17:30
Kuponperest analizi
FCA%39Beraberlik%28FAM%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%75
Güven51/100Orta riskModel uyumu 70%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
- Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
- Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Arouca son maçlarının %56'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,18
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Arouca 1591, Famalicão 1539.
- Arouca iç sahada oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1591 — 1539).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Famalicão 1539, Arouca 1591.
- Famalicão deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
- Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
- Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 1,18, Famalicão 1,26).
- Arouca son 9 maçta maç başına 1,30 gol attı, 0,91 gol yedi.
- Famalicão son 9 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Arouca son maçlarının %56'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven45/100Yüksek risk
- Arouca son 9 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Famalicão son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).