KuponperestV2
15 Aralık Pazar · 18:30
Arouca
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CD Santa Clara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

1,86

En olası skor

0-0

%15

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%56
2.5 üst
%27
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
016167.92.60.60.1
113136.62.20.50.1
25.65.62.80.90.20.0
31.61.60.80.30.10.0
40.30.30.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 69%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, CD Santa Clara 1620.
  • Arouca iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1620).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Arouca 1598.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, CD Santa Clara 1620.
  • Arouca iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Arouca 1598.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%70
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%87
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor (Arouca 0,84, CD Santa Clara 0,99).
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Arouca son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%64
Güven55/100Orta risk
  • Arouca kalesini maçların %60'inde, CD Santa Clara %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven38/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven64/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven38/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Arouca iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven37/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%18
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Arouca — CD Santa Clara · Kuponperest