KuponperestV2
2 Mart Pazar · 19:15
Angers SCO
0-4Maç sonucu · İY 0-0
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 33 ms

Beklenen toplam gol

3,29

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%64
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%85
2.5 üst
%65
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.78.19.06.73.71.6
14.08.89.87.34.01.8
22.24.85.33.92.21.0
30.81.71.91.40.80.4
40.20.50.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 68%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%84
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Toulouse 1644.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1644).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Angers SCO 1510.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Toulouse 1644.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Angers SCO 1510.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,09, Toulouse 2,22).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven64/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven58/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven55/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Toulouse · Kuponperest