KuponperestV2
5 Ocak Pazar · 17:00
Angers SCO
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Stade Brestois 29

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,49

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%70
2.5 üst
%45
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.1128.84.31.60.5
18.5129.14.51.60.5
24.46.54.72.30.90.3
31.52.21.60.80.30.1
40.40.60.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Stade Brestois 29 1608.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1608).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Angers SCO 1510.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Stade Brestois 29 1608.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Angers SCO 1510.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,04, Stade Brestois 29 1,47).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Stade Brestois 29 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven65/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven67/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (1-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Stade Brestois 29 · Kuponperest