KuponperestV2
1 Aralık Cumartesi · 20:00
Angers SCO
1-1Maç sonucu · İY 0-0
SM Caen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

1,89

En olası skor

0-0

%15

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%56
2.5 üst
%30
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
016135.51.50.30.1
116135.61.50.30.1
28.16.82.80.80.20.0
32.82.31.00.30.10.0
40.70.60.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 73%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, SM Caen 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Angers SCO 1527.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, SM Caen 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Angers SCO 1527.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, SM Caen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven59/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — SM Caen · Kuponperest