1 Aralık Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
ASC%39Beraberlik%31SCA%30
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%69
Güven59/100Orta riskModel uyumu 73%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,02
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
1,85
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, SM Caen 1620.
- Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
- Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Angers SCO 1527.
- SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,02, SM Caen 0,84).
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Yüksek risk
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).