KuponperestV2
10 Mayıs Cumartesi · 22:00
Angers SCO
2-1Maç sonucu · İY 1-1
RC Strasbourg Alsace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 15 ms

Beklenen toplam gol

3,29

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.97.37.04.42.10.8
15.29.99.46.02.81.1
23.56.76.44.01.90.7
31.63.02.91.80.90.3
40.51.01.00.60.30.1
50.10.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1682).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Angers SCO 1510.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Angers SCO 1510.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,36, RC Strasbourg Alsace 1,90).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven65/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, RC Strasbourg Alsace %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven62/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven73/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest