KuponperestV2
11 Ağustos Cumartesi · 20:00
Angers SCO
3-4Maç sonucu · İY 1-1
Nîmes Olympique

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

2,46

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%70
2.5 üst
%44
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.6106.32.60.80.2
111137.83.21.00.2
26.68.04.92.00.60.1
32.73.32.00.80.20.1
40.81.00.60.20.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 95%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%74
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Nîmes Olympique 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Angers SCO 1527.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Nîmes Olympique 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Angers SCO 1527.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,24, Nîmes Olympique 1,21).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Nîmes Olympique %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven66/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven67/100Orta risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Nîmes Olympique · Kuponperest