KuponperestV2
20 Ocak Pazar · 17:00
Angers SCO
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Nantes

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,27

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%66
2.5 üst
%38
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
012115.11.60.40.1
114136.21.90.50.1
28.68.13.81.20.30.1
33.53.31.50.50.10.0
41.11.00.50.10.00.0
50.30.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 86%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%76
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Nantes 1500.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1500).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Angers SCO 1527.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Nantes 1500.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Angers SCO 1527.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,22, Nantes 0,94).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Nantes %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven61/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,94.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Nantes · Kuponperest