KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 20:00
Angers SCO
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Montpellier HSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

1,98

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%60
2.5 üst
%30
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
0149.53.10.70.10.0
118124.00.90.10.0
2127.82.60.60.10.0
35.03.31.10.20.00.0
41.61.10.40.10.00.0
50.40.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 60%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Montpellier HSC 1379.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1379).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven78/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Angers SCO 1527.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Montpellier HSC 1379.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Angers SCO 1527.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven81/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,28, Montpellier HSC 0,66).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,66 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven74/100Düşük risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven81/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven78/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven81/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Montpellier HSC · Kuponperest