KuponperestV2
7 Mayıs Pazar · 13:00
Angers SCO
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Monaco

Kuponperest analizi

ASC%25Beraberlik%23MON%52

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Angers SCO 1510.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,19

Beklenen gol (dep.)

1,92

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Monaco 1707.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1510 — 1707).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Angers SCO 1510.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,19, Monaco 1,92).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,19, Monaco 1,92).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Angers SCO — Monaco · Kuponperest