KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 20:00
Angers SCO
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Dijon FCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

2,46

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%72
2.5 üst
%43
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.39.15.11.90.50.1
111137.02.60.70.2
27.98.84.91.80.50.1
33.74.12.20.80.20.1
41.31.40.80.30.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1542, Dijon FCO 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Angers SCO 1542.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1542, Dijon FCO 1620.
  • Angers SCO iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Angers SCO 1542.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Angers SCO 1,39, Dijon FCO 1,11).
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Angers SCO son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Angers SCO kalesini maçların %30'inde, Dijon FCO %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Angers SCO iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Angers SCO — Dijon FCO · Kuponperest