KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 20:00
Amiens
4-1Maç sonucu · İY 1-0
Stade de Reims

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,26

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%64
2.5 üst
%38
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
09.9105.51.90.50.1
112136.92.40.60.1
27.98.34.31.50.40.1
33.33.51.80.60.20.0
41.01.10.60.20.10.0
50.30.30.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%74
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Stade de Reims 1527.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven46/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Amiens 1620.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Stade de Reims 1527.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Amiens 1620.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Amiens kalesini maçların %17'inde, Stade de Reims %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven63/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven69/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Amiens — Stade de Reims · Kuponperest