KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 20:00
Amiens
4-1Maç sonucu · İY 1-0
Stade de Reims

Kuponperest analizi

AMI%39Beraberlik%32SDE%29

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven62/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,26

Beklenen gol (dep.)

1,05

Toplam beklenen gol

2,31

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Stade de Reims 1527.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven46/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Amiens 1620.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,26, Stade de Reims 1,05).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Amiens — Stade de Reims · Kuponperest