KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 20:00
Amiens
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Saint-Étienne

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%84
2.5 üst
%60
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
03.74.73.01.30.40.1
17.59.66.12.60.80.2
27.69.66.12.60.80.2
35.16.54.11.80.60.1
42.63.32.10.90.30.1
51.01.30.80.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Saint-Étienne 1509.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1509).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Amiens 1620.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Saint-Étienne 1509.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Amiens 1620.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,02, Saint-Étienne 1,27).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Amiens kalesini maçların %17'inde, Saint-Étienne %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven58/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven31/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,02.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven60/100Orta risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,84 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,84 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Amiens — Saint-Étienne · Kuponperest