KuponperestV2
23 Şubat Cumartesi · 20:00
Amiens
1-0Maç sonucu · İY 1-0
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,73

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.67.13.81.40.40.1
111126.32.20.60.1
28.99.65.11.80.50.1
34.95.22.81.00.30.1
42.02.11.10.40.10.0
50.70.70.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 96%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, OGC Nice 1584.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Amiens 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven71/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, OGC Nice 1584.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Amiens 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 1,64, OGC Nice 1,07).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Amiens kalesini maçların %17'inde, OGC Nice %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven67/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven73/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven67/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven70/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Amiens — OGC Nice · Kuponperest